Robot Kosiarka automatyczna Husqvarna automower AM 550 - Opole|Wrocław|Nysa|Brzeg|Prudnik| RATY 0 % GRATIS!

967 65 02-10 PROMOCJA

Nowy produkt

Robot Kosiarka automatyczna Husqvarna automower AM 550 - Opole|Wrocław|Nysa|Brzeg|Prudnik| RATY 0 % GRATIS!*Kosiarka automatyczna zaprojektowana do profesjonalnego użytkowania. Stworzona dla hoteli, firm, parków, fabryk, stacji benzynowych. Prosta w obsłudze, otoczona specjalną obsługą z naszej strony nad prawidłowością działania stale czuwa [...]

Więcej informacji

Brak

19 599,00 zł brutto

Zobacz koszty wysyłki

Odbiór osobisty, Brzeg, Nysa, Prudnik, Opole - DomExpo (stoisko EMP - Fibaro)

Darmowa dostawa 5 dni w tygodniu: Grodków, Niemodlin Dostawa przez NAS!

Więcej informacji

Kosiarka automatyczna Husqvarna AM 550

Robot Kosiarka automatyczna Husqvarna automower AM 550 - Opole|Wrocław|Nysa|Brzeg|Prudnik| RATY 0 % GRATIS! Kosiarka automatyczna zaprojektowana do profesjonalnego użytkowania. Stworzona dla hoteli, firm, parków, fabryk, stacji benzynowych. Prosta w obsłudze, otoczona specjalną obsługą z naszej strony nad prawidłowością działania stale czuwa pracownik naszej firmy który również zajmuje się konserwacją oraz obsługą. Idealnie sprawdza się gdy fabryka szuka zautomatyzowanego rozwiązania dla swojego przy firmowego trawnika. Wspomagana jest nawigacją GPS i wbudowany ma zegar pogodowy który czuwa nad wzrostem trawy. Automatycznie wykonuje swoją prace jeżeli stwierdzi że zachodzi taka potrzeba. Obsługuje wszystkie rodzaje trawników oraz strome zbocza do 45% (24 °) dając wyśmienite rezultaty koszenia – nawet gdy rok jest wyjątkowo deszczowy maszyna nie zaprzestaje swojej pracy. Solidna konstrukcja zapewnia jej trwałość i niezawodność. Dodatkowo wbudowany moduł GSM oraz GPS pozwala nam kontrolować urządzenie na bieżąco nawet w wypadku kradzieży. Zalecana powierzchnia pracy to: 5000 m², czas ładowania*: 60 min , czas pracy*: 270 min. W razie problemu z instalacją, zawsze jest Operator* który z naszej strony doradzi i zaprogramuję kosiarkę do danego ogrodu. Nasza rodzinna firma od ponad 15 lat *instaluje swoim klientom kosiarki automatyczne. Koszt takiego montażu w dużej mierze zależy od wielkości trawnika oraz jego złożoności czy konieczności ingerencji w inne struktury nie związane z trawnikiem np. wprowadzenie okablowania dla kosiarki w betonową ścieżkę na ogródku. W celu zaoszczędzenia pieniędzy proszę o wcześniejszy kontakt na info@niezawodniwzieleni.pl instalator pomoże dobrać odpowiedni automower do trawnika a jeżeli zajdzie taka potrzeba i będzie to w miarę blisko od naszych punktów podjedzie i wyceni*. W dobieraniu kosiarki automatycznej nie zawsze ma sens kupowanie kosiarki największej, najdroższej – po to MY jesteśmy by doradzić. Istnieje możliwość instalacji we własnym zakresie w czym na pewno pomogą gotowe zestawy instalacyjne.

Główne zalety Automower 550 to:

- Stała Opieka Niezawodni w zieleni, kosiarki 520 i 500 są otoczone stała opieką przez naszego operatora – cena takiej opieki jest uzależniona od miejsca instalacji urządzenia. Do zapoznania się co wchodzi w obsługę zapraszam na:
-
Intuicyjny Panel Sterowania, Model wyposażony we wskaźnik statusu LED oraz solidny i prosty w użytkowaniu przełącznik funkcji START / STOP. Upraszcza użytkowanie dla niedoświadczonych użytkowników i minimalizuje zniszczenia kosiarki w przypadku aktów wandalizmu.


-
GPS wbudowany system GPS tworzy mapę trawnika, uwzględniając rozłożenie przewodów ograniczających i doprowadzających. Kosiarka wie gdzie jest i gdzie już wykonała swoją prace.
-
Szczotki do kół trwałe, wymienne szczotki do kół z włókna szklanego. Czyszczą koła napędowe ze ścinków i liści, aby zapewnić lepszą przyczepność.


- Automower Connect jest funkcją zapewniającą pełną kontrolę nad kosiarką za pośrednictwem smartfona. Można wysyłać polecenia „start”, stop” i „park”, sprawdzać i zmieniać ustawienia, a także odbierać alarmy i w razie kradzieży śledzić położenie robota koszącego.


- Zegar pogodowy dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.


- Brak emisji spalin Automower® jest zasilany elektrycznie i nie wytwarza szkodliwych emisji. Szczególnie spisuje się w firmach bądź spółdzielniach gdzie praca urządzeniami spalinowymi jest zabroniona.
- Pogodoodporny kosiarka automatyczna Automower® może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.


- Niezawodność Zautomatyzowane koszenie to przede wszystkim niezawodność. Przez 20 lat Husqvarna rozwijała koncepcję takiej kosiarki aby osiągnąć jak najwyższy stopnień niezawodności, jakości i efektów koszenia przy minimalnym wysiłku.
- Niski poziom hałasu Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia, kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel. Miejsca administracji publicznej w tym szkoły chwalą sobie urządzenia za wyjątkową cisze pracy.


- Alarm/Kod PIN, kosiarki automatyczne automower są wyposażone w wbudowane alarmy które mogą zostać wyłączone tylko za pomocą kod pinu. W przypadku kradzieży tylko autoryzowany serwis ma możliwość zresetowania i uzyskania kod pinu, wcześniej jednak musi taki fakt zgłosić do centrali husqvarna Poland.
-
Czujniki. Robot posiada szereg zabezpieczeń i czujników pozwalający jej na prawidłową oraz bezpieczną prace, np. gdy ktoś wywróci urządzenie noże zatrzymują się automatycznie, również po napotkaniu przeszkody urządzenie samo wybierze inną drogę.
-
Nachylenie do 45%, kosiarka sprawdzi się na powierzchniach pochyłych gdyż wyposażona jest w duże koła z głębokim bieżnikiem.
-
Doskonały efekt koszenia, Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia trawnik jest idealnie przycięty i wygląda jak dywan. Niewielkie, ostre jak brzytwa ostrza umożliwiają kosiarce precyzyjne cięcie, dzięki czemu trawa jest bardziej bujna i zielona niż przy koszeniu konwencjonalnymi nożami.

automower.jpg
-
Automatyczne ładowanie kiedy kosiarka Automower® potrzebuje więcej mocy, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej.montaż am.jpgmontowanie.jpg

Z życia instalatora/serwisanta MODELE 520/500:

Odporność, tak krótko mogę ocenić modele auto mowerów z serii 500, Niezawodność i opieka z naszej strony. Każdy ze sprzedanych profesjonalnych kosiarek robotów jest otoczony przez nas stałą opieką. Co to znaczy? Gdy nastąpi usterka wsiadam do auta i jadę, dodatkowo są pod stałym nadzorem w przypadku kradzieży. Cena takiej opieki jest negocjowana osobno oraz warunki również dostosowujemy do potrzeb klienta. Jedna z większych fabryk w powiecie ma zainstalowane 2 sztuki i chwali sobie je za ciszę oraz niezawodność.*Zdalna(przez telefon bądź e-mail) pomoc techniczna jest bezpłatna tylko dla klientów którzy zakupili u nas kosiarkę automatyczną
*Instalacja kosiarki automatycznej –
cena instalacji jest podawana za metr położonej w trawniku instalacji to 5/15zł. W celu uzyskania więcej informacji odnośnie instalacji zapraszam do Instalacja Kosiarek Automatycznych
* Wycena kosztów u klienta na ogrodzie jest
bezpłatna tylko w wypadku zakupienia urządzenia w naszej firmie, w wypadku gdy klient się nie zdecyduje sama usługa kosztuje 123zł. Natomiast dojazd jest liczony 2zł/1km od najbliższego punktu handlowego niezawodni w zieleni

*Promocja 50% Taniej – dotyczy to kosztów instalacji w przypadku zakupienia urządzenia w naszej firmie. Więcej informacji proszę o kontakt info@niezawodniwzieleni.pl
* Czas pracy i ładowania urządzenia  może się różnić od podanego w specyfikacji gdyż wpływ mają na to czynniki zewnętrzne takie jak pogoda, ciśnienie, ilość trawy. Czas został podany przy warunkach optymalnych do ładowania bądź pracy urządzenia.
* Obsługujemy klientów z Brzeg, Prudnik, Nysa, Niemodlin, Opole, Korfantów, Grodków, Oława, Strzelin, Ziębice, Jelcz-Laskowice, Pruszków, Głuchołazy, Województwo Opolskie, Dolnośląskie, Małopolskie - Naprawa, Serwis, Transport, Sklep, Sprzedaż, autoryzowany dealer husqvarna, Gwarancja oraz opieka pogwarancyjna.
*Promocja 50% Taniej – dotyczy to kosztów instalacji w przypadku zakupienia urządzenia w naszej firmie. Więcej informacji proszę o kontakt info@niezawodniwzieleni.pl

* Czas pracy i ładowania urządzenia  może się różnić od podanego w specyfikacji gdyż wpływ mają na to czynniki zewnętrzne takie jak pogoda, ciśnienie, ilość trawy. Czas został podany przy warunkach optymalnych do ładowania bądź pracy urządzenia.

czeski.jpg*český Oprava prodej, motorová pila, benzínová sekačka na trávu, automatická sekačka na trávu, Křovinořez, Robotické sekačky, řetězové pily, Křovinořezy,Zahradní traktory - záruka, údržba. Zlaté Hory, Město Albrechtice, Vysoká, Krnov, Písečná, Česká Ves, Jeseník, Třemešná

Specyfikacja

Producent Husqvarna
Model 550
Maksymalna powierzchnia trawnika m²(±20%)* 5000 m²
Standardowy czas ładowania min* 60 min
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu min* 270 min
Wysokość koszenia min.maks. 20-60 mm
System ładowania Automatyczny
Ilość noży 3
Kod pin Tak
Czujnik podnoszenia Tak
Czujnik zderzenia Tak
Wyświetlacz z menu ustawień Nie
Śledzenie GPS Tak
Zdalna łączność z użytkownikiem Tak

Akcesoria

Słowa kluczowe które zostały użyte do znalezienia tego produktu

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: