Odkurzacz Husqvarna WDC 325L

Odkurzacz Husqvarna WDC 325L Zobacz większe

967 90 81-01 OBAN

Nowy produkt

Kompaktowy odkurzacz do pracy na mokro i na sucho o pojemności 25 litrów. Idealny do wymagających prac w miejscach, gdzie może występować silne zapylenie/zabrudzenia. Maszyny te są także przystosowane do pracy z elektronarzędziami i wyposażone w intuicyjną funkcję stop/start, zapewniającą optymalną siłę ssania dzięki regulacji prędkości i automatycznemu włączaniu/wyłączaniu.

Więcej informacji

Dostępny

1 149,00 zł brutto

Zobacz koszty wysyłki

Kurier DPD
Odbiór osobisty w wybranym punkcie: Nysa, Prudnik, Brzeg

Zapraszamy do kontaktu: 885 775 444

Więcej informacji

Kompaktowy odkurzacz do pracy na mokro i na sucho o pojemności 25 litrów. Idealny do wymagających prac w miejscach, gdzie może występować silne zapylenie/zabrudzenia. Maszyny te są także przystosowane do pracy z elektronarzędziami i wyposażone w intuicyjną funkcję stop/start, zapewniającą optymalną siłę ssania dzięki regulacji prędkości i automatycznemu włączaniu/wyłączaniu. Bardzo wydajny i trwały, do podstawowych zadań, a także bardziej wymagających prac. Duża moc i niezawodność, intuicyjne elementy sterujące, filtr PET nadający się do mycia, poręczna konstrukcja ułatwiająca przechowywanie, funkcja start/stop oraz regulacja prędkości. Certyfikat do pyłu klasy L.

Dane techniczne:

Pojemność pojemnika - 25 l

Moc znamionowa - 1200 W

Przepływ powietrza - 3700 l/min

Maksymalne podciśnienie - 235 mbar

Wkład filtr PET nadający się do mycia

Filtr opracowano z myślą o bardzo dużej trwałości użytkowej, co dla użytkownika oznacza niższe koszty konserwacji. Ten sam filtr używany jest do pracy na sucho i na mokro, zapewniając dużą skuteczność filtrowania.

Gniazdo zasilania z automatyczną funkcją stop/start

Funkcja Start / Stop uruchamia się automatycznie po podłączeniu maszyny. Odkurzacz działa jeszcze pięć sekund po wyłączeniu, aby całkowicie opróżnić wąż ssący z pyłu.

Regulacja prędkości i płynny rozruch

Regulacja umożliwiająca dostosowanie mocy ssania do wykonywanej pracy. Płynny rozruch pozwala uniknąć skoków napięcia, zmniejsza ryzyko przepaleniem bezpieczników.

Półautomatyczne czyszczenie filtra

Półautomatyczny system czyszczenia filtra ułatwi skuteczną pracę. Jego oczyszczenie wymaga jedynie przyciśnięcia przycisku. Blokując dyszę wlotową dla wytworzenia w pojemniku podciśnienia, a następnie wciskając przycisk, uruchamiamy przepływ powietrza drugą stronę, który wydmuchuje zanieczyszczenia i pył blokujące filtr.

Uchwyt pojemnika

Uchwyt bardzo ułatwia opróżnianie pojemnika. Wystarczy zdjąć pokrywę i wyrzucić zawartość.

Aluminiowe elementy przedłużające rurę

Aluminiowe elementy przedłużające rurę. Lekkie i trwałe.

 

Stabilne tylne koła i przednie kółka

Stabilne tylne koła i przednie kółka obracające się w zakresie 360 stopni dają łatwość manewrowania.

 

Filtr fizelinowy

Wytrzymały, sprytnie zaprojektowany fizelinowy filtr workowy skutecznie zatrzymuje pył i zanieczyszczenia, także w trakcie opróżniania zbiornika. Dzięki niemu sprzątanie jest łatwiejsze i bardziej wydajne.

Funkcja wydmuchu

Rurę odkurzacza można podłączyć do dyszy wylotowej, dzięki czemu maszyna może być wykorzystywana jako dmuchawa. Funkcja przydaje się przy oczyszczaniu wąskich szpar i narzędzi, zbieraniu liści i śmieci.

Przechowywanie akcesoriów

Wszystkie elementy dostarczane w komplecie z odkurzaczem, takie jak rura, przewód zasilania i końcówki robocze, mają swoje miejsce na obudowie maszyny. Odkurzacz zajmuje dzięki temu mniej miejsca, a akcesoria nie gubią się.


Obsługujemy klientów z Brzeg, Prudnik, Nysa, Niemodlin, Opole, Korfantów, Grodków, Oława, Strzelin, Ziębice, Jelcz-Laskowice, Pruszków, Głuchołazy, Otmuchów, Paczków, Złoty Stok, Namysłów, Biała,Głubczyce, Głogówek, Krapkowice, Lewin Brzeski, Łącznik, Ziębice, Jelcz-Laskowice, Wrocław, Województwo Opolskie - Naprawa, Serwis, Transport, Sklep, Sprzedaż, autoryzowany dealer, Gwarancja oraz opieka pogwarancyjna. Dostawa do innych miast proszę o kontakt: info@niezawodniwzieleni.pl tel.: 885 775 444

*český Oprava prodej, motorová pila, benzínová sekačka na trávu, automatická sekačka na trávu, Křovinořez, Robotické sekačky, řetězové pily, Křovinořezy,Zahradní traktory - záruka, údržba. Zlaté Hory, Město Albrechtice, Vysoká, Krnov, Písečná, Česká Ves, Jeseník, Třemešná

Specyfikacja

Pojemność pojemnika 25 l
Moc znamionowa 1200 W
Przepływ powietrza 3700 l/min
Maksymalne podciśnienie 235 mbar

Akcesoria

Słowa kluczowe które zostały użyte do znalezienia tego produktu

Produkty powiązane

1 inny produkt w tej samej kategorii: