Husqvarna CEORA™ 546 EPOS Profesjonalny Robot Koszący

Nowy produkt

Autonomiczne rozwiązanie do koszenia firmy Husqvarna zmieni świat komercyjnej pielęgnacji trawników. Ogromna wydajność robota koszącego CEORA™ to doskonała wiadomość dla wszystkich profesjonalistów zajmujących się terenami zieleni.

Więcej informacji

Na wyczerpaniu!

134 999,00 zł brutto

Zobacz koszty wysyłki

Zadzwoń dowiedz się więcej, Pomożemy - doradzimy
Kontakt: tel. 885 775 444

Więcej informacji

Husqvarna CEORA™ 546 EPOS Profesjonalny Robot Koszący

Autonomiczne rozwiązanie do koszenia firmy Husqvarna zmieni świat komercyjnej pielęgnacji trawników. Ogromna wydajność robota koszącego CEORA™ to doskonała wiadomość dla wszystkich profesjonalistów zajmujących się terenami zieleni. Systematyczne koszenie i funkcja wirtualnych granic zapewniają doskonałe rezultaty i łatwiejsze zarządzanie terenami trawiastymi na większych niż dotychczas powierzchniach. Co więcej, to rozwiązanie o niskim poziomie hałasu i nieemitujące spalin* ma ogromny potencjał na przyszłość. Nadszedł czas, aby poszerzyć swoje horyzonty i zrobić krok w przyszłość.

* Podczas pracy.

Stacja referencyjna EPOS

Wymagana jest stacja referencyjna do użytku z rozwiązaniem Husqvarna EPOS (Exact Positioning Operating System). Zapewni to przesyłanie sygnałów między produktem a satelitą. Kosiarka działa w technologi EPOS co oznacza, że nie wymaga ona przewodów ograniczających oraz doprowadzająych które mają zastosowanie w mniejszych robotach koszących. Wirtualne granice dzięki technologii satelitarnej z dokładnością do 2-3 cm. Brak fizycznych przewodów oznacza nowy poziom solidności i elastyczności z niezrównanymi możliwościami programowania. Umożliwia zdefiniowanie kilku obszarów roboczych z różnymi czasami pracy i ustawieniami. Możliwość tworzenia tymczasowych strefy postoju i wstępnie ustawionych ścieżek transportowych.

Brak emisji spalin

Automower® jest zasilany elektrycznie i nie wytwarza szkodliwych emisji.

CEORA™ razor 43M

Robot CEORA™ ma zespół tnący z piętnastoma obracającymi się z dużą prędkością nożami stalowymi, które są zamontowane na trzech tarczach tnących. Ergonomiczne położenie serwisowe zespołu tnącego ułatwia obsługę i konserwację, Można go odchylić w celu uzyskania łatwego dostępu do układu koszenia. Rozwiązanie podobne jak w przypadku Ridera Husqvarna.

Husqvarna Ceora.png

Idealnie dopasowane urządzenie tnące CEORA™ Razor 43M wyposażono w system tnący z trzema dyskami tnącymi. 15 niezwykle ostrych, szybko poruszających się stalowych noży utrzymuje trawnik w doskonałym stanie. Łatwą konserwację i obsługę zapewnia unikatowa, ergonomiczna pozycja serwisowa - urządzenie tnące można szybko odchylić, co ułatwia dostęp do dysków tnących w trakcie wymiany lub umycie maszyny wężem ogrodowym (wodoszczelność IPX5).

Automatyczne i wydajne ładowanie CEORA™

Automatyczne i wydajne ładowanie CEORA™ zgodnie z ustalonym  harmonogramem. Pełne ładowanie rozładowanego akumulatora w 3-4 godziny.  Dodatkowo dostępne są płyty, dzięki którym można ustawić stację ładującą na miękkim podłożu.

Ok. 25 000 m2: profesjonalna jakość utrzymania obiektów sportowych

Nowoczesny obiekt sportowy to miejsce, w którym robot CEORA™ najlepiej zaprezentuje swoją wszechstronność. Robot może pracować codziennie na obszarze około 25 000 m2, pielęgnując kilka boisk piłkarskich w ekonomiczny i profesjonalny sposób. Codzienna pielęgnacja pozwala uzyskać bujną, gęstą murawę, idealną do uprawiania sportu (także golfa), przy czym intensywnie wykorzystywane tereny trawiaste są koszone z zachowaniem ostrożności. Z obsługą robotą CEORA™ z łatwością poradzi sobie każdy pracownik, a zdalne sterowanie pozwala skoncentrować się na zadaniach służących dalszej poprawie jakości murawy. Efekt to trwałe korzyści dla całego klubu.

Ok. 50 000 m2: profesjonalna jakość

Robot CEORA™ może kosić dzień i noc na większych terenach trawiastych, pracując cicho w wyznaczonych obszarach i nie przeszkadzając graczom/zawodnikom. Zastosowanie aktywnych szczotek do kół, które skutecznie usuwają ściętą trawę, nie pozostawiając kępek, zapewnia wysoką jakość koszenia na obszarach pola golfowego z trawą o średniej długości, a także innych terenach sportowych. Aby uzyskać optymalną wysokość trawy na większych obszarach, robota CEORA™ można skonfigurować tak, żeby wykonywał koszenie trzy razy w tygodniu na powierzchni około 50 000 m2. Dzięki przyszłym aktualizacjom oprogramowania jest to opłacalna inwestycja na wiele lat dla każdego klubu sportowego lub golfowego.

Ok. 75 000 m2: niezmiennie doskonała jakość

Dzięki możliwości pracy na rozległych obszarach i konstrukcji zgodnej z założeniami zrównoważonego rozwoju robot CEORA™ stanowi idealną inwestycję dla obiektów i gmin, które dążą do realizacji celów w zakresie emisji spalin i poziomu hałasu. Co więcej, zastąpienie koszenia ręcznego rozwiązaniem zrobotyzowanym, które jest w stanie kosić trawę na obszarze o powierzchni do 75 000 mdwa razy w tygodniu, pozwala uzyskać znaczne oszczędności na kosztach robocizny i sprzętu. Dodatkowo funkcja wirtualnych granic zwiększa elastyczność i wydajność pielęgnacji murawy.

Te informacje są skomplikowane? Zadzwoń do Nas i dowiedz się więcej, Nasza firma od lat 90 zajmuje się profesjonalną pielęgnacją zieleni. Doradzimy oraz rozwiążemy twój problem. 885 775 444, 433 40 50 info@niezawodniwzieleni.pl. Działamy na terenach województwa Opolskiego, Śląskiego, Dolnośląskiego oraz Małopolskiego. Teren jest dalej? Nie ma problemu dojedziemy. Zapraszamy też do Naszych sklepów stacjonarnych w Nysie, Brzegu oraz Prudniku.

Specyfikacja

Producent Husqvarna
Model 554 EPOS
Maksymalna powierzchnia trawnika m²(±20%)* 40 000
Standardowy czas ładowania min* 180 - 240
Wysokość koszenia min.maks. 20–70 mm
System ładowania Automatyczny
Ilość noży 3 Dyski tnące
Kod pin Tak
Czujnik podnoszenia Tak
Czujnik zderzenia Tak
Wyświetlacz z menu ustawień Nie
Śledzenie GPS Tak
Zdalna łączność z użytkownikiem Tak
Szerokość robocza ( cm ) 68cm

Akcesoria

Słowa kluczowe które zostały użyte do znalezienia tego produktu

Produkty powiązane

18 innych produktów w tej samej kategorii: