Trawa hybrydowa / sztuczna Husqvarna

598 01 01 01

Nowy produkt

Trawa hybrydowa zapewnia kosiarce automatycznej zoptymalizowaną przyczepność, zwiększając wydajność w wąskich miejscach i na pochyłościach. Pomaga również zminimalizować luki w trawie, a tym samym poprawia zachowanie podczas jazdy.

Więcej informacji

Na wyczerpaniu!

419,00 zł brutto

Zobacz koszty wysyłki

Kurier DPD / DPD Pobranie 
Odbiór osobisty w wybranym punkcie: Nysa, Prudnik, Brzeg

Kontakt tel.: 885 775 444

Więcej informacji

Trawa hybrydowa zapewnia kosiarce automatycznej zoptymalizowaną przyczepność, zwiększając wydajność w wąskich miejscach i na pochyłościach. Zapobiega zatrzymywaniu się kosiarki zautomatyzowanej na zboczach lub w innych miejscach. Pomaga również zminimalizować luki w trawie, a tym samym poprawia zachowanie podczas jazdy.

Zestaw trawy syntetycznej obejmuje: trawa 1m x 1m + zestaw do mocowania do podłoża ( szpilki ).

Zestaw jest idealny, aby zakryć obszar  w ogrodzie na którym wzrost trawy jest utrudniony ( zacienienie, ulubione miejsce psa do leżenia itp.).  Często w małych modelach kosiarek robotów obszar tuż przed stacją ładującą jest uszkadzany przez częste manewry robota przed dokowaniem. Ta syntetyczna trawa jest wielokrotnie perforowana, dzięki czemu naturalna trawa może rosnąć. Gdy urośnie można usunąć hybrydową trawę i przenieść w inne miejsce lub zostawić na stałe ( gdy teren jest np nadmierne podmokły ) . Ponadto ta syntetyczna płyta darniowa zapewnia dobrą przyczepność przy obracaniu się robota podczas wchodzenia i wychodzenia z bazy. Również na zboczach kosiarka unika poślizgu.

Część kosiarek ma stałą ścieżkę powrotu przez co zachodzi duże prawdopodobieństwo uszkodzenia w tym miejscu trawnika. Sztuczna trawa poprzez fakt posiadania perforacji ułatwi odbudowę trawnika naturalnego.

Akcesoria

Słowa kluczowe które zostały użyte do znalezienia tego produktu

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: