Dmuchawa do liści Husqvarna 125B + Gratis Olej!

952 71 56 43 OB

Nowy produkt

Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych. Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu.

Więcej informacji

Dostępny

1 349,00 zł brutto

Zobacz koszty wysyłki

Dostawa naszym pojazdem
Odbiór osobisty, Brzeg, Nysa, Prudnik,
Darmowa dostawa 5 dni w tygodniu: Grodków, Niemodlin

Więcej informacji

Dmuchawa do liści Husqvarna 125B + Gratis Olej!

Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych. Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu.

Możliwość dokupenia zestawu do oczyszczania rynien.

Intuicyjne sterowanie Dźwignie są zebrane w jednym miejscu i łatwo dostępne. Regulowana długość rury Regulowana długość rury zapewnia świetne działanie.

zestaw do oczyszczania rynien husqvarna dmuchawa.png

zestaw do oczyszczania.jpg


* Zamawiając TEN produkt w sklepie internetowym decydują się Państwo na odbiór osobisty bądź dostawę przez naszego pracownika. W trosce o klienta zawsze wytłumaczymy prawidłową obsługę, konserwację oraz podstawowe BHP pracy z urządzeniem dla bezpieczeństwa operatora. Koszt transportu 2zł/1km od najbliższego punktu handlowego. Lista punktów dostępna pod adresem: http://www.niezawodniwzieleni.pl/kontakt W razie pytań proszę o kontakt: info@niezawodniwzieleni.pl
* Moc urządzeń spalinowych jest podawana przez producentów/importerów w kW (Kilowaty) moc przez nas przeliczana jest na podstawie kalkulatorów mocy ogólnie dostępnych na KM (Konie mechaniczne). 1 kW to 1,36 KM.

* Waga urządzenia jest podawana bez płynów oraz zespołów roboczych np., prowadnicy i łańcucha.
* W celu upewnienia się czy dany produkt jest dostępny proszę o wcześniejszy kontakt info@niezawodniwzieleni.pl, gdyż mógł zostać nabyty w bezpośrednio w sklepie stacjonarnym wcześniej.
* Gratis! - Do zakupionej Dmuchawy Kupujący otrzyma 100g. wysokiej jakości oleju silnikowego.

Obsługujemy klientów z Brzeg, Prudnik, Nysa, Niemodlin, Opole, Wrocław, Korfantów, Grodków, Oława, Strzelin, Ziębice, Jelcz-Laskowice, Pruszków, Głuchołazy, Otmuchów, Paczków, Złoty Stok, Namysłów, Biała, Głubczyce, Głogówek, Krapkowice, Lewin Brzeski, Łącznik, Ziębice, Jelcz-Laskowice, Województwo Opolskie - Naprawa, Serwis, Transport, Sklep, Sprzedaż, autoryzowany dealer husqvarna, Gwarancja oraz opieka pogwarancyjna.

czeski.jpg*český Oprava prodej, motorová pila, benzínová sekačka na trávu, automatická sekačka na trávu, Křovinořez, Robotické sekačky, řetězové pily, Křovinořezy,Zahradní traktory - záruka, údržba. Zlaté Hory, Město Albrechtice, Vysoká, Krnov, Písečná, Česká Ves, Jeseník, Třemešná

Specyfikacja

Silnik Spalinowy
Rodzaj paliwa Mieszanka
Mieszanka (olej + benzyna 95) 1:50
Producent Husqvarna
Model 125B
Waga* (kg) 4.26 kg
Pojemność (cm³) 28 см³
Moc kW (KM) 0.8 kW
Pojemność zbiornika paliwa (L) 0.5 l
Max prędkość wydmuchiwanego powietrza (m/s - km/h) 76 m/s
Poziom hałasu 112 dB(A) (Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana )

Akcesoria

Słowa kluczowe które zostały użyte do znalezienia tego produktu

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii: