Kategorie

Informacje

Producenci

Kosiarka z napędem 

Jest 37 produktów.

Kosiarka z napędem
na stronę
 • Trwała i wygodna w obsłudze kosiarka z koszem przeznaczona dla bardzo wymagających użytkowników, profesjonalistów, klubów sportowych. Mocny silnik i duża szerokość koszenia ułatwiają szybsze koszenie większych powierzchni. Aluminiowa obudowa ułatwia utrzymanie kosiarki w czystości. Kosiarka oferuje możliwość koszenia dwoma sposobami.

  4 580,00 zł
 • Kosiarka z koszem przeznaczona do większych ogrodów. Maszyna oferuje możliwość zbierania trawy do kosza, wyrzut tylny, wyrzut boczny ( osłona w zestawie ) oraz mielenie ( opcja ). Napęd i regulacja wysokości jedną dźwignią podnoszą komfort pracy nawet na zaniedbanym i nierównym trawniku.

  2 190,00 zł
 • Kosiarka z koszem przeznaczona do średnich ogrodów. Maszyna oferuje możliwość zbierania trawy do kosza, wyrzut tylny, wyrzut boczny ( osłona w zestawie ) oraz mielenie ( opcja ). Łożyskowane koła  i regulacja wysokości jedną dźwignią podnoszą komfort pracy nawet na zaniedbanym i nierównym trawniku.

  1 940,00 zł
 • Kosiarka z koszem przeznaczona do większych ogrodów. Maszyna oferuje możliwość zbierania trawy do kosza, wyrzut tylny, wyrzut boczny ( osłona w zestawie ) oraz mielenie ( opcja ). Napęd i regulacja wysokości jedną dźwignią podnoszą komfort pracy nawet na zaniedbanym i nierównym trawniku.

  2 490,00 zł
 • Prosta w obsłudze kosiarka z koszem przeznaczona do niewielkich ogrodów. Z uwagi na jej niewielkie rozmiary najlepiej sprawdzi się w kameralnych ogrodach. W miejscach gdzie występuje spora ilość drzewek, krzewów czy rabat kwiatowo/warzywnych. Jej ergonomiczna budowa i niewielka szerokość ułatwi manewrowanie w trudniej dostępnych miejscach.

  1 540,00 zł
 • Prosta i wygodna w obsłudze kosiarka spalinowa Husqvarna LC 247S z koszem przeznaczona do mniejszych ogrodów. Jej ergonomiczna budowa i niewielki ciężar ułatwią manewrowanie. Kompozytowa obudowa ułatwia utrzymanie kosiarki w czystości . Kosiarka oferuje możliwość koszenia dwoma sposobami. Promocja 50% Taniej*

  1 949,00 zł
 • Prosta i wygodna w obsłudze kosiarka spalinowa Husqvarna LB 248S przeznaczona do średnich ogrodów. Jej ergonomiczna budowa i szerokość ułatwia manewrowanie. Kosiarka oferuje koszenie w systemie bioclip/mulczowanie, oraz wyrzut boczny. Obudowa przeznaczona jest specjalnie do mulczowania/mielenia.  Promocja 50% Taniej*

  1 949,00 zł
 • Szeroka i solidna kosiarka z koszem przeznaczona do średnich większych ogrodów. Kosiarka jest wyposażona w duży silnik Honda oraz w regulowaną prędkość napędu. Kosiarka sprawdzi się na większych powierzchniach dla wymagających użytkowników. Przez swoją szerokość, regulowany napęd oraz duży kosz umożliwi ona koszenie dużej powierzchni w krótszym czasie.

  3 149,00 zł
 • Szeroka i solidna kosiarka z koszem przeznaczona do średnich i większych ogrodów. Kosiarka jest wyposażona w duży silnik Honda oraz w regulowaną prędkość napędu na 4 koła. Kosiarka sprawdzi się na większych powierzchniach dla wymagających użytkowników, również pagórkowatych ze względu na swój rozbudowany układ napędu na 4 koła.

  3 299,00 zł
 • Prosta i wygodna w obsłudze kosiarka z koszem przeznaczona do średnich ogrodów. Jej ergonomiczna budowa i niewielki ciężar ułatwią manewrowanie. Kompozytowa obudowa ułatwia utrzymanie kosiarki w czystości. Kosiarka oferuje możliwość koszenia trzeba sposobami. Zbieranie do kosza, bioclip/mulczowanie( opcja ) oraz wyrzut tylny

  2 499,00 zł
 • Prosta i wygodna w obsłudze kosiarka z koszem przeznaczona do średnich ogrodów. Jej ergonomiczna budowa i niewielki ciężar ułatwią manewrowanie. Mocny silnik i duża szerokość koszenia ułatwiają szybsze koszenie większych powierzchni. Kompozytowa obudowa ułatwia utrzymanie kosiarki w czystości. Kosiarka oferuje możliwość koszenia dwoma sposobami.

  2 349,00 zł
 • Prosta i wygodna w obsłudze kosiarka z koszem przeznaczona do średnich ogrodów. Jej ergonomiczna budowa i niewielki ciężar ułatwią manewrowanie. Kompozytowa obudowa ułatwia utrzymanie kosiarki w czystości. Kosiarka oferuje możliwość koszenia trzeba sposobami. Zbieranie do kosza, bioclip/mulczowanie( opcja ) oraz wyrzut tylny. Posiada elektryczny...

  2 849,00 zł