Kategorie

Informacje

Producenci

Kosiarka z napędem 

Jest 12 produktów.

Kosiarka z napędem
 • Prosta i wygodna w obsłudze kosiarka spalinowa Husqvarna LC 247S z koszem przeznaczona do mniejszych ogrodów. Jej ergonomiczna budowa i niewielki ciężar ułatwią manewrowanie. Kompozytowa obudowa ułatwia utrzymanie kosiarki w czystości . Kosiarka oferuje możliwość koszenia dwoma sposobami. Promocja 50% Taniej*

  2 799,00 zł
 • Prosta i wygodna w obsłudze kosiarka z koszem przeznaczona do średnich ogrodów. Jej ergonomiczna budowa i niewielki ciężar ułatwią manewrowanie. Kompozytowa obudowa ułatwia utrzymanie kosiarki w czystości. Kosiarka oferuje możliwość koszenia trzeba sposobami. Zbieranie do kosza, bioclip oraz wyrzut tylny.

  3 499,00 zł
 • Prosta i wygodna w obsłudze kosiarka z koszem przeznaczona do średnich ogrodów. Jej ergonomiczna budowa i niewielki ciężar ułatwią manewrowanie. Mocny silnik i duża szerokość koszenia ułatwiają szybsze koszenie większych powierzchni. Kompozytowa obudowa ułatwia utrzymanie kosiarki w czystości. Kosiarka oferuje możliwość koszenia dwoma sposobami.

  2 999,00 zł
 • Prosta i wygodna w obsłudze kosiarka z koszem przeznaczona do średnich ogrodów. Jej ergonomiczna budowa i niewielki ciężar ułatwią manewrowanie. Kompozytowa obudowa ułatwia utrzymanie kosiarki w czystości. Kosiarka oferuje możliwość koszenia trzeba sposobami. Zbieranie do kosza, bioclip/mulczowanie( opcja ) oraz wyrzut tylny. Posiada elektryczny rozrusznik. 

  3 463,95 zł
 • Kosiarka z koszem przeznaczona do większych ogrodów. Maszyna oferuje możliwość zbierania trawy do kosza lub wyrzut tylny. Napęd i regulacja wysokości jedną dźwignią podnoszą komfort pracy nawet na zaniedbanym i nierównym trawniku. Łożyskowane wszystkie koła ułatwiają manewrowanie w trudniej dostępnych miejscach.

  4 990,00 zł
 • Kosiarka z koszem przeznaczona do większych ogrodów. Maszyna oferuje możliwość zbierania trawy do kosza, wyrzut tylny, wyrzut boczny ( osłona w zestawie ) oraz mielenie ( opcja ). Napęd i regulacja wysokości jedną dźwignią podnoszą komfort pracy nawet na zaniedbanym i nierównym trawniku. Łożyskowane wszystkie koła ułatwiają manewrowanie w trudniej...

  3 490,00 zł
 • Husqvarna LC 353 AWD Kosiarka spalinowa Husqvarna LC 353 AWD to solidna i bardzo wydajna kosiarka z koszem z napędem na wszystkie koła. Doskonała do większych pagórkowatych ogrodów o bardziej stromych zboczach lub rzadziej koszonych obszarów o wyższej trawie. 

  3 883,95 zł
 • Husqvarna LC 151S kosiarka spalinowa. Husqvarna LC 151S z napędem to łatwa w obsłudze samojezdna kosiarka z opcją zbierania, Bioclip® (mulczowani, dostępne dodatkowo) i bocznym wyrzutem, doskonale nadająca się do średnich i dużych trawników.

  2 749,00 zł
 • Husqvarna LC140SP kosiarka spalinowa z napędem. LC 140SP to prosta w obsłudze kosiarka z napędem własnym, przeznaczona do mniejszych trawników.

  1 999,00 zł
 • HUSQVARNA LB 251S LB 251S to mocna i łatwa w obsłudze kosiarka pchana z napędem własnym, z opcją BioClip® (mulcz) i wyrzutem bocznym.

  2 308,94 zł
 • HUSQVARNA LB 256SP kosiarka spalinowa Husqvarna LB 256SP to solidna i wydajna kosiarka z napędem własnym przeznaczona do użytku przydomowego. Posiada łatwy do uruchomienia silnik Husqvarna, a napęd na tylne koła zapewnia doskonałą przyczepność.

  2 999,00 zł
 • Husqvarna LC 353V Kosiarka spalinowa Husqvarna LC 353V została zaprojektowana do wydajnego koszenia trawników w większych ogrodach, spełnia najwyższe wymagania dotyczące wydajności, jakości i wyników koszenia.

  3 749,00 zł