Kategorie

Informacje

Producenci

Myjki Ciśnieniowe - Elektryczne Husqvarna 

Jest 4 produktów.

Elektryczne

Myjki ciśnieniowe

Nasze myjki wysokociśnieniowe oferują jak najwyższą jakość i intuicyjną obsługę, jakiej oczekujesz od Husqvarna. Każdy model jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej wydajności czyszczenia i zaprojektowany tak, aby zapewnić użytkownikowi jak najlepsze wrażenia. Sprytne funkcje obrotowe, szybkie złącza, wytrzymałe metalowe pompy, koła o dużej przyczepności i długie węże to tylko niektóre z wielu funkcji, które pomagają uzyskać doskonały rezultat.

Moc wody, precyzja i wydajność.

Nasze myjki ciśnieniowe to najwyższa jakość i intuicyjna obsługa, jakiej oczekujesz od Husqvarna. Odśwież pojazdy, meble ogrodowe, ściany, kamienne podłoże lub patio - Twoja myjka ciśnieniowa Husqvarna jest gotowa do oczyszczenia praktycznie każdej zewnętrznej przestrzeni, gdzie gromadzi się brud i kurz.

Dodaj pełną gamę akcesoriów, a będziesz mieć zawsze pełną kontrolę nad swoją pracą.

Pełen zakres

Wszystkie myjki ciśnieniowe firmy Husqvarna zostały stworzone z myślą o maksymalnej wydajności czyszczenia i wysokiej trwałości. Doświadczenia użytkowników zostały starannie i celowo wzięte pod uwagę przy projektowaniu, co zaowocowało takimi rozwiązaniami jak długi wąż, szybkie złącza i funkcje obrotowe, które zapobiegają splątaniu węża.

Zyskaj jak najwięcej z mocy wody

Dodaj wszechstronność i większą moc czyszczenia, dodając jedne z wielu doskonałych akcesoriów dostępnych do myjek ciśnieniowych Husqvarna.

Miejmy wszystko czyste - włącznie z Twoim sumieniem

Naturalny płyn czyszczący ma nieoczekiwane moce - coś, co odkryjesz dzięki nowym myjkom wysokociśnieniowym Husqvarna. Skuteczność mycia wodą jest trudna do pokonania w połączeniu ze światową technologią i inżynierią. Ponieważ w wielu miejscach jest ograniczony dostęp do wody, nie chcemy marnować ani kropli. Myjka ciśnieniowa Husqvarna zużywa około 80% mniej wody do wykonania zadania niż zwykły wąż ogrodowy.

 • Kompaktowa i lekka myjka ciśnieniowa, idealna do wygodnego mycia mebli ogrodowych czy ogrodzenia. Wyposażona w długi, zwijany na bębnie elastyczny wąż o długości 7 m. Dysza płaska z płynną kontrolą strumienia wody, dysza obrotowa do punktowego czyszczenia oraz pianownica z regulacją detergentu dopełniają wszechstronność użytkową tego urządzenia.

  799,00 zł
 • Solidna i uniwersalna myjka ciśnieniowa regulatorem ciśnienia na lancy , co ułatwia ustawienie wymaganego ciśnienia w trakcie pracy. Aluminiowa pompa zapewnia urządzeniu trwałość. Wyposażona w długi, zwijany na bębnie elastyczny wąż o długości 8 m. Dysza płaska z płynną kontrolą strumienia wody, dysza obrotowa do punktowego czyszczenia oraz pianownica.

  1 399,00 zł
 • Wydajna myjka ciśnieniowa przeznaczona do wymagających zadań. Spust lancy Low Force, silnik indukcyjny i długa lanca myjąca.

  1 999,00 zł
 • Wysokowydajna, precyzyjna myjka wysokociśnieniowa z wyjątkowo długim wężem wysokociśnieniowym wzmocnionym stalą. Wygodny uchwyt, spust lancy Low Force, silnik indukcyjny i długa lanca myjąca.

  2 259,00 zł