Kategorie

Informacje

Producenci

 

Jest 6 produktów.

Spalinowe
 • Jest to urządzenie, które doskonale łączy w sobie funkcję dmuchawy i odkurzacza do liści. Znakomicie nadaję się do użytkowania okazjonalnego i przydomowego dzięki wysokiej mocy i łatwości użytkowania. Do dmuchawy dodajemy olej 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażny całkowice ZA DARMO.

  2 099,00 zł
 • Jest to urządzenie, które doskonale łączy w sobie funkcję dmuchawy i odkurzacza do liści. Znakomicie nadaję się do użytkowania okazjonalnego i przydomowego dzięki wysokiej mocy i łatwości użytkowania. Do dmuchawy dodajemy olej 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażny całkowicie ZA DARMO.

  1 349,00 zł
 • Dmuchawa do liści spalinowa firmy Cifarelli BL1200 przeznaczona do użytku zarówno przydomowego jak i profesjonalnego - do usuwania ciężkich zabrudzeń, zakurzeń, usuwanie nie tylko liści, ale i innych cięższych odpadków. Do dmuchawy dodajemy olej 2 x 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażny całkowicie ZA DARMO.

  2 849,00 zł
 • Profesjonalnej klasy dmuchawa plecakowa Husqvarna dla wymagających użytkowników na większe areały. Do dmuchawy dodajemy olej 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażowy całkowicie ZA DARMO, a także pierwszy serwis gwarancyjny za 50% wartości*

  3 299,00 zł
 • To najmocniejsza dmuchawa plecakowa husqvarny, doskonale nadająca się dla profesjonalnych użytkowników na duże powierzchnie. Do dmuchawy dodajemy olej 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażny całkowicie ZA DARMO, a także pierwszy serwis gwarancyjny za 50% wartości*

  4 799,00 zł
 • Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych. Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu.

  1 799,00 zł