Kategorie

Informacje

Producenci

Dmuchawy do liści, AKUMULATOROWE, SPALINOWE, ELEKTRYCZNE  

Jest 9 produktów.

Dmuchawy do liści

Dmuchawy do liście to produkt niezwykle popularny na zachodzie Europy oraz w Stanach zjednoczonych, i coraz częściej spotykany w Polskich domach oraz gospodarstwach rolnych. Każdy kto ma chodź 3 ary ogrodu na pewno co jesień poświęca mnóstwo czasu na usuwanie ręcznie grabiami liści z trawnika, jeżeli masz tego dość to mamy dla ciebie dobrą wiadomość w naszej ofercie znajdują się aż 3 typy tego urządzenia.

- AKUMULATOROWE
- SPALINOWE

Każde z tych urządzeń ma swoje wady i zalety, do dokładniejszego opisu zapraszamy na nasz blog w dokładnie postaramy się wykazać różnice.

Podkategorie

 • Jest to urządzenie, które doskonale łączy w sobie funkcję dmuchawy i odkurzacza do liści. Znakomicie nadaję się do użytkowania okazjonalnego i przydomowego dzięki wysokiej mocy i łatwości użytkowania. Do dmuchawy dodajemy olej 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażny całkowice ZA DARMO.

  2 099,00 zł
 • Jest to urządzenie, które doskonale łączy w sobie funkcję dmuchawy i odkurzacza do liści. Znakomicie nadaję się do użytkowania okazjonalnego i przydomowego dzięki wysokiej mocy i łatwości użytkowania. Do dmuchawy dodajemy olej 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażny całkowicie ZA DARMO.

  1 349,00 zł
 • Dmuchawa do liści spalinowa firmy Cifarelli BL1200 przeznaczona do użytku zarówno przydomowego jak i profesjonalnego - do usuwania ciężkich zabrudzeń, zakurzeń, usuwanie nie tylko liści, ale i innych cięższych odpadków. Do dmuchawy dodajemy olej 2 x 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażny całkowicie ZA DARMO.

  2 849,00 zł
 • Profesjonalnej klasy dmuchawa plecakowa Husqvarna dla wymagających użytkowników na większe areały. Do dmuchawy dodajemy olej 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażowy całkowicie ZA DARMO, a także pierwszy serwis gwarancyjny za 50% wartości*

  3 299,00 zł
 • To najmocniejsza dmuchawa plecakowa husqvarny, doskonale nadająca się dla profesjonalnych użytkowników na duże powierzchnie. Do dmuchawy dodajemy olej 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażny całkowicie ZA DARMO, a także pierwszy serwis gwarancyjny za 50% wartości*

  4 799,00 zł
 • Dobrze wyważona,lekka, łatwa w użyciu i wydajna dmuchawa akumulatorowa, włączana przyciskiem z funkcją tempomatu do zastosowań przez profesjonalistów. Cena nie zawiera ładowarki ani akumulatora. Cena ładowarek i akumulatorów patrz akcesoria.

  2 256,44 zł
 • Profesjonalna dmuchawa plecakowa, stworzona dla profesjonalistów. Bardzo duża siła wydmuchu 21N Cena nie zawiera ładowarki ani akumulatora. Cena ładowarek i akumulatorów patrz akcesoria. Do dmuchawy akumulatorowej dodajemy okulary ochronne w prezencie.

  3 699,00 zł
 • Wydajna dmuchawa ręczna, która łączy w sobie bardzo wysoką moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania. Idealna do prac przydomowych. Dobrze wyważona i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu.

  1 799,00 zł
 • Lekka, łatwa w użyciu i cicha dmuchawa akumulatorowa, włączana przyciskiem z trzema trybami pracy. Cena nie zawiera ładowarki ani akumulatora. Cena ładowarek i akumulatorów patrz akcesoria.

  1 099,00 zł