Kategorie

Informacje

Producenci

Pilarki Spalinowe, Akumulatorowe, Elektryczne,Na wysięgniku Husqvarna, Echo, Shindaiwa 

Jest 54 produktów.

Piły Łańcuchowe

Duży wybór pilarek do pracy w lesie i ogrodzie. Nasze główne marki to: Husqavarna, Echo, Shindaiwa. Każdy znajdzie piłę dla siebie, od amatora który pracuje w przydomowym ogródku, po profesjonalne zakłady usług leśnych, od firm komunalnych po ogrodnicze. Główne atuty pilarek spalinowych to: Waga, Moc, Prowadnica i łańcuch tnący.

na stronę
 • Mała, lekka, łatwa w użyciu, pilarka przeznaczona dla właścicieli ogrodów przydomowych. Doskonale nadaje się do pracy w  przydomowy. domowym ogródku.

  749,00 zł
 • Niewielkich rozmiarów oraz niewielkiej wagi pilarka do drobnych wyzwań na domowym podwórku.

  929,00 zł
 • Pilarka Echo CS-352ES wyposażona jest w silnik o pojemności 34 cm3 oraz opcję Easy Start, umożliwiającą łatwy rozruch. Jest to piła wszechstronnego zastosowania dla osób indywidualnych i rolników, świetnie nadająca się do ścinania małych drzewek czy do przycinania i okrzesywania. Doskonale nada się do cięcia desek czy starych palet na opał.

  849,00 zł
 • Pilarka spalinowa ECHO CS-310ES to idealne narzędzie do prac ogrodowych, pielęgnacji przydomowego terenu, podcinania krzewów oraz gałęzi drzew. Z powodzeniem może zostać wykorzystana do cięcia drewna na opał, a także do prac hobbistycznych.

  849,00 zł
 • Wytrzymała, niezawodna i łatwa w użyciu pilarka o dużej wydajności cięcia przeznaczona dla właścicieli ogródków przydomowych. Idealna do okazjonalnej pracy, takiej jak cięcie drewna opałowego i ścinanie mniejszych drzew.

  1 099,00 zł
 • Pilarka, która świetnie nadaje się do rzeźbienia w lodzie czy drewnie, bardzo dobrze wyważona dlatego też idealnie leży w ręce. Echo CS-361WES to lekka pilarka spalinowa charakteryzująca się smukłą i zwartą konstrukcją zapewniającą jej wysoką zwrotność.

  1 299,00 zł
 • Lekka i wydajna pilarka uniwersalna przeznaczona dla wymagających użytkowników indywidualnych. Najlepiej sprawdzi się w pracach  przydomowych, aczkolwiek z uwagi na jej niską wagę może również przydać się w pracach na wysokościach ( ciesielstwo, pielęgnacja drzew).

  1 499,00 zł
 • Echo CS-420ES to uniwersalna piła łańcuchowa z tylnym uchwytem dla ogólnego zastosowania, przeznaczona do prac około domowych, ogrodowych, farmerskich oraz do prac związanych z okrzesywaniem. Pilarka spalinowa Echo CS-420ES to profesjonalna maszyna klasy średniej, idealna do wycinania i pracy przy średnich wycinkach

  1 399,00 zł
 • Najmniejsza pilarka firmy Shindaiwa, doskonale nadaje się do pracy przydomowych. Mała i lekka pilarka spalinowa od początku do końca japońska. Minimum 4 000 godzin pracy silnika w optymalnych warunkach.

  1 449,00 zł
 • Echo CS-4510ES to wydajna i wszechstronna pilarka do uniwersalnych zastosowań w ogrodzie, do prac przydomowych, farmerskich. Pilarka doceniana za wysoką jakość i doskonałą wydajność przy zachowaniu optymalnego komfortu pracy

  1 499,00 zł
 • Druga generacja lekkiej, wydajnej i uniwersalnej pilarki. Polecanej przez nas dla osób które, muszą ciąć do domu drzewo na opał i pozyskać je sobie w lesie.

  1 849,00 zł
 • Nowa, potężna pilarka uniwersalna dla osób oczekujących od maszyny profesjonalnej jakości. Silnik X-torq ® to mniejsze zużycie paliwa oraz mniej spalin produkujących przez pilarkę.

  1 949,00 zł