Kategorie

Informacje

Producenci

Pilarki Spalinowe, Akumulatorowe, Elektryczne,Na wysięgniku Husqvarna, Echo, Shindaiwa 

Jest 48 produktów.

Piły Łańcuchowe

Duży wybór pilarek do pracy w lesie i ogrodzie. Nasze główne marki to: Husqavarna, Echo, Shindaiwa. Każdy znajdzie piłę dla siebie, od amatora który pracuje w przydomowym ogródku, po profesjonalne zakłady usług leśnych, od firm komunalnych po ogrodnicze. Główne atuty pilarek spalinowych to: Waga, Moc, Prowadnica i łańcuch tnący.

na stronę
 • Mała, lekka, łatwa w użyciu, pilarka przeznaczona dla właścicieli ogrodów przydomowych. Doskonale nadaje się do pracy w  przydomowy. domowym ogródku.

  943,94 zł
 • Niewielkich rozmiarów oraz niewielkiej wagi pilarka do drobnych wyzwań na domowym podwórku.

  1 206,45 zł
 • Pilarka Echo CS-352ES wyposażona jest w silnik o pojemności 34 cm3 oraz opcję Easy Start, umożliwiającą łatwy rozruch. Jest to piła wszechstronnego zastosowania dla osób indywidualnych i rolników, świetnie nadająca się do ścinania małych drzewek czy do przycinania i okrzesywania. Doskonale nada się do cięcia desek czy starych palet na opał.

  1 169,00 zł
 • Pilarka spalinowa ECHO CS-310ES to idealne narzędzie do prac ogrodowych, pielęgnacji przydomowego terenu, podcinania krzewów oraz gałęzi drzew. Z powodzeniem może zostać wykorzystana do cięcia drewna na opał, a także do prac hobbistycznych.

  989,00 zł
 • Wytrzymała, niezawodna i łatwa w użyciu pilarka o dużej wydajności cięcia przeznaczona dla właścicieli ogródków przydomowych. Idealna do okazjonalnej pracy, takiej jak cięcie drewna opałowego i ścinanie mniejszych drzew.

  1 468,95 zł
 • Lekka i wydajna pilarka uniwersalna przeznaczona dla wymagających użytkowników indywidualnych. Najlepiej sprawdzi się w pracach  przydomowych, aczkolwiek z uwagi na jej niską wagę może również przydać się w pracach na wysokościach ( ciesielstwo, pielęgnacja drzew).

  1 993,95 zł
 • Echo CS-420ES to uniwersalna piła łańcuchowa z tylnym uchwytem dla ogólnego zastosowania, przeznaczona do prac około domowych, ogrodowych, farmerskich oraz do prac związanych z okrzesywaniem. Pilarka spalinowa Echo CS-420ES to profesjonalna maszyna klasy średniej, idealna do wycinania i pracy przy średnich wycinkach

  1 569,00 zł
 • Echo CS-4510ES to wydajna i wszechstronna pilarka do uniwersalnych zastosowań w ogrodzie, do prac przydomowych, farmerskich. Pilarka doceniana za wysoką jakość i doskonałą wydajność przy zachowaniu optymalnego komfortu pracy

  2 099,00 zł
 • Druga generacja lekkiej, wydajnej i uniwersalnej pilarki. Polecanej przez nas dla osób które, muszą ciąć do domu drzewo na opał i pozyskać je sobie w lesie.

  2 203,94 zł
 • Nowa, potężna pilarka uniwersalna dla osób oczekujących od maszyny profesjonalnej jakości. Silnik X-torq ® to mniejsze zużycie paliwa oraz mniej spalin produkujących przez pilarkę.

  2 308,94 zł
 • Druga generacja potężnej pilarki uniwersalnej dla tych, który oczekują od urządzenia profesjonalnej jakości. Piła wyśmienicie nada się dla firm komunalnych i utrzymujących zieleń, oraz dla wymagającego rolnika który sam pozyskuje drzewo na opał.

  2 623,95 zł
 • Shindaiwa, jedna z lepiej wykonanych pilarek spalinowych tego producenta. Duża moc, aluminiowe kartery, łatwy rozruch. Sprawdzona konstrukcja pilarki wyprodukowana przez japońską firmę Shindaiwa, należącą do koncernu yamabiko.

  2 849,00 zł