Kategorie

Informacje

Producenci

Lista produktów producenta: Worx

 • Kosiarka automatyczna Worx to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę, komfort, cichą pracę oraz dokładność koszenia. Dysponując dużym nietypowym trawnikiem, który nie koniecznie jest uprzątnięty z mebli ogrodowych

  4 590,00 zł
 • Kosiarka automatyczna Worx Landroid sterowana zdalnie przez Wi Fi i napędzana bezobsługowym akumulatorem. Landroid to kosiarka automatyczna najwyższej klasy, cicha, komfortowa i niezauważalna, wyposażona w pełny zestaw funkcji.

  5 390,00 zł
 • Kosiarka automatyczna Landroid Worx M800 - Prudnik, Promocja 50% Taniej* z 3 letnią gwarancją, wyposażona w pełny zestaw praktycznych funkcji, wyjątkowo łatwa do ustawienia i zaprogramowania. Jeżeli Twój trawnik nie jest większy niż 800 m², kosiarka robot Landroid M jest dla Ciebie. Landroid to kosiarka, która w bardzo łatwy sposób pokonuje wąskie ścieżki

  3 890,00 zł
 • Kosiarka automatyczna Worx Landroid S500 to najmniejszy model z firmy WORX. Bez problemu poradzi sobie z pielęgnacją prostego trawnika o wielkości 500m². Mimo, że jest to najmniejszy model z rodziny robotów koszących Worx Landroid posiada on wiele innowacyjnych cech dzięki, którym staje w czołówce producentów kosiarek automatycznych.

  3 490,00 zł
 • Lekkie nożyce akumulatorowe do użytku domowego. W komplecie z ładowarką i akumulatorem. Do nożyc dajemy ręczny sekator firmy Coval gratis.

  999,00 zł