Kategorie

Informacje

Producenci

 

Jest 7 produktów.

Zabawki
 • Zdalnie sterowana zabawka Husqvarna Automower to produkt wysokiej jakości, który zagwarantuje Twojemu dziecku i Tobie wiele radości. Zabawka swoim wyglądem przypomina prawdziwą kosiarkę automatyczną - model 450X.

  345,45 zł
 • Zabawkowa kosiarka Husqvarna model HU800 AWD to idealny prezent dla każdego małego ogrodnika. Zabawka została starannie wykonana posiada piękną kolorystykę, opony na oraz składany uchwyt do trzymania kosiarki.

  345,45 zł
 • Oryginalne nożyce marki Husqvarna model 122HD45 po naciśnięciu wydają dźwięk, który imituje  prawdziwą pracę noży tnących. Listwa tnąca porusza się do złudzenia przypominając prawdziwe narzędzie.

  194,15 zł
 • Pilarka zasilana jest bateryjnie, po uruchomieniu "pracuje" poruszając łańcuchem po prowadnicy i wydając dźwięk "piłowania". Pilarka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywo co gwarantuje zabawę przez długi czas. Podczas wysokich obrotów po prowadnicy wędruje miękki pasek imitujący łańcuch.

  240,45 zł
 • Wygląda jak prawdziwa podkaszarka Husqvarna 223L! Wydaje dźwięk podkaszarki, a żyłka tnąca posiada zielone diody LED, które świecą i obracają się po naciśnięciu spustu.

  194,15 zł
 • Pilarka wyglądem i dźwiękami naśladuje prawdziwą piłę spalinową. Zasilana jest bateryjnie i po uruchomieniu "pracuje" poruszając łańcuchem po prowadnicy i wydając dźwięk "piłowania". Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa co gwarantuje zabawę przez długi czas

  152,14 zł
 • Zabawkowa dmuchawa do liści model 125B Husqvarna to wyjątkowy prezent dla Twojego dziecka. Wydaje dźwięk dmuchawy i wydmuchuje powietrze z dyszy po naciśnięciu spustu. Zielone serpentyny na końcu rury „pokazują” nadmuch powietrza. Silnik odpala się po uruchomieniu.

  194,15 zł