Kategorie

Informacje

Producenci

Lista produktów producenta: Briggs&Stratton

Briggs&Stratton - To amerykański producent silników benzynowych z siedzibą Wauwatosa w stanie Wisconsin

Produkcja silników wynosi średnio 10 milionów sztuk rocznie, od 2015 roku Firma informuje że posiada w USA 13 fabryk oraz 8 w Australii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Meksyku i Holandii. Produkty firmy są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym świecie również w Polsce.

 • Agregat prądotwórczy B&S Sprint 1200A + GRATIS! - Brzeg Niezawodne agregaty o stałej wydajności dla okazjonalnych użytkowników. Nasze agregaty przenośne Sprint wykorzystywane są jako niezwodne źródło zasilania przy wszystkich pracach w domu i ogrodzie. Zaprojektowane zostały tak, aby były kompaktowe i łatwe w użyciu oraz zapewniały stałą moc i...

  1 220,00 zł
 • Olej silnikowy Briggs&Stratton do silników 4-suwowych. Ten olej doskonale oczyszcza i zapewnia silnikowi maksymalną ochronę.

  20,00 zł
 • Pompa do brudnej wody Cedrus PB60-3 Gwarancja - Serwis Brzeg, Nysa, Prudnik Wydajna pompa do wody Cedrus PB60-3 może służyć do wielu zadań, od transferu wody do nawadniania pól. W domu nasze pompy wodne mogą służyć do prostego nawadniania ogrodów lub opróżniania zalanych piwnic. Żeliwny Wirnik, Maksymalna wysokość podnoszenia do 26m.

  1 450,00 zł
 • Pompa do wody czystej B&S Elite WP2-35 Wydajne pompy wody B&S Elite to praktyczne urządzenia do wielu sytuacji krytycznych. Pompy do wody serii Elite Briggs&Stratton zostały zaprojektowane tak aby mogły służyć do wielu zadań, od transferu wody do nawadniania pól. W domu nasze pompy wodne mogą służyć do prostego nawadniania ogrodów lub...

  1 499,00 zł