Kategorie

Informacje

Producenci

Lista produktów producenta: Echo

Korporacja Yamabiko, której nazwa wywodzi się od opiekunów Japońskich gór i lasów jest mocno zaangażowana w ochronę środowiska i pomoc w utrzymaniu planety zieloną.

Korporacja Yamabiko, której nazwa wywodzi się od opiekunów Japońskich gór i lasów jest mocno zaangażowana w ochronę środowiska i pomoc w utrzymaniu planety zieloną. Korporacja Yamabiko została utworzona z połączenia firm Kioritz (Echo) oraz Shindaiwa, mających ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji urządzeń branży leśnej i ogrodniczej.

Przez ponad 30 lat Kioritz (Echo) oraz Shindaiwa konkurowały ze sobą w segmencie urządzeń spalinowych branży leśno-ogrodniczej, dostarczając sprzęt zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów wykorzystujących go okazjonalnie. W momencie połączenia się obu koncernów – Kioritz(Echo) i Shindaiwy powstała organizacja łącząca potęgę doświadczenia i specjalistycznej wiedzy ‘know-how”, która jest w stanie zaopatrzyć w sprzęt miliony użytkowników na całym świecie poprzez swoja zintegrowaną sieć dystrybucji

Celem koncernu Yamabiko jest stworzenie bliskiego kontaktu ludzi z naturą dzięki produktom bezpiecznym dla użytkowników i przyjaznym środowisku. Produkowane urządzenia spełniają najostrzejsze normy ochrony środowiska, szczególnie pod względem emisji spalin(EC1 i EC2) oraz hałasu. Bezpieczeństwo niezawodność oraz komfort pracy operatora są sprawami priorytetowymi w procesach projektowym i innowacyjnym produktów, czego dowodem są wykorzystywane systemy ułatwionego rozruchu, niskich wibracji, niskiej wagi, wstępnego oczyszczania powietrza oraz ergonomicznej budowy. Niezawodność i doskonałość maszyn zapewnia sieć  własnych linii produkcyjno - montażowych gdzie wszystkie podzespoły i urządzenia są projektowane, produkowane i składane przez  wysoko wykwalifikowanych pracowników firmy Yamabiko.

Made in JAPAN!

Więcej
na stronę
 • Jest to urządzenie, które doskonale łączy w sobie funkcję dmuchawy i odkurzacza do liści. Znakomicie nadaję się do użytkowania okazjonalnego i przydomowego dzięki wysokiej mocy i łatwości użytkowania. Do dmuchawy dodajemy olej 100ml gratis oraz wykonujemy przegląd przedsprzedażny całkowicie ZA DARMO.

  1 349,00 zł
 • Mała, lekka japońska wykaszarka do lekkich prac przydomowych, sprawdza się przy wykaszaniu rowów oraz przy dokaszaniu pozostałości po maszynach kołowych Do wykaszarki dodajemy olej 100ml, żyłkę gratis. Tylko teraz - Pierwszy przegląd przedsprzedażowy - 0 zł

  1 869,00 zł
 • Lekkie elektryczne nożyce do żywopłotu, idealnie nadające się do niewielkich ogrodów. Do nożyc dajemy ręczny sekator firmy Coval gratis.

  549,00 zł
 • Lekkie elektryczne nożyce do żywopłotu, idealnie nadające się do niewielkich ogrodów. Do nożyc dajemy ręczny sekator firmy Coval gratis.

  679,00 zł
 • Ta niewielka pilarka została zaprojektowana do łatwej obsługi przy użyciu tylko jednej ręki. Jest to najlżejsza pilarka jednoręczna. Jej niewielka waga sprawia, że można nią pracować przez długi czas przy niewielkim zmęczeniu.

  1 849,00 zł
 • Pilarka spalinowa ECHO CS-310ES to idealne narzędzie do prac ogrodowych, pielęgnacji przydomowego terenu, podcinania krzewów oraz gałęzi drzew. Z powodzeniem może zostać wykorzystana do cięcia drewna na opał, a także do prac hobbistycznych.

  989,00 zł
 • Pilarka Echo CS-352ES wyposażona jest w silnik o pojemności 34 cm3 oraz opcję Easy Start, umożliwiającą łatwy rozruch. Jest to piła wszechstronnego zastosowania dla osób indywidualnych i rolników, świetnie nadająca się do ścinania małych drzewek czy do przycinania i okrzesywania. Doskonale nada się do cięcia desek czy starych palet na opał.

  1 169,00 zł
 • Najniższa waga spośród modeli o tej samej pojemności skokowej. Niezwykły stosunek wagi do mocy zdecydowanie pomaga w wykonywaniu trudnych zadań bez potęgowania wysiłku. Pilarka spalinowa ECHO CS-501SX to następca modelu CS-500ES

  2 849,00 zł
 • Pilarka spalinowa ECHO CS-590 to maszyna, która wyznacza nowy standard wytrzymałości. Ta niezawodna pilarka posiada profesjonalny silnik dwusuwowy o pojemności 59,8 cm3 , który w połączeniu z niską wagą maszyny tworzy bardzo dobrą maszynę do pracy.

  3 129,00 zł
 • Echo CS-280 TES jest jedną z najbardziej znanych i cenionych profesjonalnych pilarek jednoręcznych. Jednymi z jej największych zalet jest niewielki rozmiar i niska waga co przekłada się na dużą zwrotność i znaczące minimalizowanie zmęczenia operatora.

  1 499,00 zł
 • Profesjonalna CS-620SX zapewnia niesamowitą moc 3,32 kW przy pojemności silnika 59,8 cm3 i wadze 6,2 kg. To bardzo dobry stosunek mocy do wagi maszyny. ECHO CS-620SX ma o 10% wyższą moc silnika w porównaniu do bardzo popularnego modelu CS-610ES

  3 099,00 zł
 • ECHO CS-680 to profesjonalna pilarka spalinowa zaprojektowana do pracy w najcięższych warunkach i przy największym obciążeniu. Idealna do pracy w lesie! Profesjonalna pilarka spalinowa CS-680 została zaprojektowana do pracy w najcięższych warunkach i przy największym obciążeniu.

  2 899,00 zł