Kategorie

Informacje

Producenci

Odkurzacze 

Jest 2 produktów.

Odkurzacze

Nic nie ucieknie przed nowymi odkurzaczami Husqvarna.

Odkurzacze do pracy na sucho i na mokro Husqvarna mają mocną konstrukcję oraz wydajność niezbędne do usuwania każdego typu zabrudzeń, kurzu, rozlanych płynów itp. Wysoka skuteczność, intuicyjne elementy sterujące, wszechstronność (będąca zasługą licznych akcesoriów), łatwość przechowywania i transportu sprawiają, że maszyny te są dobrze przygotowane na codzienne trudne wyzwania, a także na zadania specjalne, np. użycie wraz z wiertarką.

Ta sama moc. Za każdym razem.

Konstrukcja wewnętrzna i zewnętrzna wszystkich odkurzaczy Husqvarna zapewnia wyjątkową wydajność za każdym razem. Dzięki solidnej konstrukcji i wydajnej turbinie, Twoja maszyna zachowa swoją wytrzymałość i trwałość - i pomoże Ci wykonać zadanie za każdym razem.

Stabilne tylne koła i przednie kółka.

Dzięki dużym i stabilnym kołom, odkurzacz stoi stabilnie na ziemi. A przednie kółka 360 zapewniają doskonałą zwrotność.

  • Odkurzacz do pracy na mokro i na sucho o pojemności 20 litrów. Wydajny i wytrzymały, do podstawowych prac przy sprzątaniu. Duża moc i niezawodność, intuicyjne elementy sterujące, filtr PET nadający się do mycia i poręczna konstrukcja ułatwiająca przechowywanie.

    999,00 zł
  • Kompaktowy odkurzacz do pracy na mokro i na sucho o pojemności 25 litrów. Idealny do wymagających prac w miejscach, gdzie może występować silne zapylenie/zabrudzenia. Maszyny te są także przystosowane do pracy z elektronarzędziami i wyposażone w intuicyjną funkcję stop/start, zapewniającą optymalną siłę ssania dzięki regulacji prędkości i automatycznemu...

    1 449,00 zł