Kategorie

Informacje

Producenci

Akcesoria do kosiarek Automatycznych, Robotów koszących, Automower, Gardena, Worx 

Jest 57 produktów.

Kosiarki Automatyczne

Dobierz akcesoria do kosiarki Automower odpowiednio do swoich potrzeb

Dostosuj zautomatyzowaną kosiarkę Husqvarna Automower do swojego stylu życia. Oferujemy szeroki wybór przydatnych akcesoriów wysokiej jakości, zaprojektowanych z myślą o udoskonaleniu Twojego urządzenia.

na stronę
 • Zestaw mały - do otwartych powierzchni trawiastych do 800m2 lub skomplikowanych trawników do 400m2. W łatwy sposób można samemu zamontować swojego robota koszącego. Zestaw najlepiej sprawdza się w Kosiarkach Automatycznych Husqvarna.

  459,00 zł
 • Zestaw średni - do otwartych powierzchni trawiastych do 2000 m2 lub skomplikowanych trawników do 1000 m2. W łatwy sposób można samemu zamontować swojego robota koszącego. Zestaw najlepiej sprawdza się w Kosiarkach Automatycznych Husqvarna Automower, Gardena Sileno oraz Worx Landroid.

  629,00 zł
 • Zestaw duży do otwartych powierzchni trawiastych do 5000 m2 lub skomplikowanych trawników do 2500 m2. W łatwy sposób można samemu zamontować swojego robota koszącego. Zestaw najlepiej sprawdza się w Kosiarkach Automatycznych Husqvarna Automower, Gardena Sileno oraz Worx Landroid.

  1 099,00 zł
 • Łącznik Przewodów Kosiarek Automatycznych, służy do łączenia przewodów w przypadku wykonania wysp dla robota koszącego  - bądź usuwania usterek w postaci przeciętego kabla tak zwanej pętli kosiarki automatycznej.

  35,00 zł
 • Złączka Instalacyjna Automatycznej Kosiarki - Robota koszącego, najbardziej popularna złączka która służy do podłączenia przewodu ograniczającego do stacji ładującej oraz przewodu doprowadzającego do stacji ładującej.

  35,00 zł
 • Noż tnący do kosiarek automatycznych Automower Husqvarna oraz robotów koszących Gardena. W komplecie wraz z nożykiem sprzedawana jest również śruba, którą należy wymieniać wraz z nożykiem tnącym.

  6,00 zł
 • Instalacja Kosiarki Automatycznej / Robota Koszącego - Opole + Gratis*! Montaż kosiarki automatycznej, lub robota koszącego. Jako autoryzowani przedstawiciele Marek Husqvarna, Gardena, Worx, Robomow, zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji niezbędnej do funkcjonowania robota koszącego.

  10,00 zł
 • Zestaw 6 sztuk noży wykonanych w nowej technologii stali węglowej. Dodatkowo w zestawie otrzymają Państwo 6 sztuk śrub mocujących do kosiarki automatycznej Husqvarna Automower®, oraz Robotów Koszących Gardena. Noże i śruby należy wymieniać kompletami.

  90,00 zł
 • Klucz (bit) specjalnie stworzony przez Husqvarna dla właścicieli kosiarek automatycznych Automower, pozwala na dokładnie odkręcanie i przykręcanie śrub trzymających nożyki tnące. 

  57,48 zł
 • Zestaw do konserwacji i czyszczenia firmy Husqvarna do kosiarek automatycznych.

  173,15 zł
 • Zestaw zapewnia znakomitą przyczepność na nierównych, pochyłych trawnikach, dbając o to, aby kosiarka automatyczna Automower spełniła oczekiwania użytkownika. Zdolność jazdy po terenie pochyłym została poprawiona o około 5 punktów procentowych, w zależności od pogody i jakości trawnika.

  397,95 zł
 • Zestaw zapewnia znakomitą przyczepność na nierównych, pochyłych trawnikach, dbając o to, aby kosiarka automatyczna Automower spełniła oczekiwania użytkownika. Zdolność jazdy po terenie pochyłym została poprawiona o około 5 punktów procentowych, w zależności od pogody i jakości trawnika.

  439,95 zł